Izaberite stanicu

 

Radio Pirot

Temin Ponedeljak/Petak Subota Nedelja
07:00 Talasi jutra - -
09:00 Dnevnik Radija B92 Dnevnik Radija B92 Dnevnik Radija B92
09:30 Mali oglasi, EPP Mali oglasi, EPP Mali oglasi, EPP
10:00 Pirot ukratko Emisija B92 Magazin B92 ili "Ljudi, ljudi"
10:05 Presing (emisija sa gostima uz ukljucenje slusalaca) - Ponedeljak-Cetvrtak
"Just-in-time" (emisija sa temama iz ekonomije, svakog drugog petka)
"Samo vas gledamo" (emisija lokalnog otpora, svakog drugog petka))
11:00 EPP, mali oglasi, savremena muzika EPP, mali oglasi, pozdravi i zelje
11:30 Hit dana -
12:00 Srbija ukratko Radio sport
12:10 Nemoguce vruce (13:00 i 14:00 Pirot ukratko, 14:45 Srbija ukratko, EPP, mali oglasi, servis)
12:30 Hit nedelje
13:30 EPP, mali oglasi, savremena muzika
15:00 B92 magazin-intervju B92 magazin
16:00 Svastara Svet dzeza, velikani moderne muzike
16:30 Dnevnik Radio Pirota
17:00 Dnevnik B92 Dnevnik B92
17:30 EPP, mali oglasi, pozdravi i zelje EPP, mali oglasi, muzika
18:00 Serijal emisija "Civilni sektor" (lokalne NVO, produkcija ANEM, Media centar, Glas roma) Subotaza
18:30 EPP, mali oglasi
19:00 Ukljucenje u program Radio Beograda Ukljucenje u program Radio Beograda Ukljucenje u program Radio Beograda
Svakoga dana od 00:00 do 02:00 Radio Slobodna Evropa

 

TV Pirot

Termin

Ponedeljak

Utorak

Sreda

Cetvrtak

Petak

Subota

Nedelja

15:00

Gen./Naj.I

Gen./Naj.I

Gen./Naj.I

Gen./Naj.I

Gen./Naj.I

 

 

Satelitski program-

15:00

Gen./Naj.I

15:02

Vesti

Vesti

Vesti

Vesti

Vesti

15:02

Vesti

15:05

EPP,M.Oglasi

EPP,M.Oglasi

EPP,M.Oglasi

EPP,M.Oglasi

EPP,M.Oglasi

15:05

EPP,M.Oglasi

15:15

Iiz razmene (premijera)

serija: Korak po korak(R)

serija: Korak po korak(R)

serija: Korak po korak(R)

serija: Korak po korak(R)

15:15

Iz razmene (R)

15:45

Mali koncert

Mali koncert

Mali koncert

Mali koncert

Mali koncert

15:45

EPP,M.Oglasi

16:00

Vesti,Ogl.,Naj II

Vesti,Ogl.,Naj II

Vesti,Ogl.,Naj II

Vesti,Ogl.,Naj II

Vesti,Ogl.,Naj II

16:00

Gen./Naj.I

16:00

Vesti,Ogl.,Naj II

16:10

Dok.prog.

serija: Obecana zemlja (R)

serija:
Kameleon
(R)

serija:
Ju
žni Bruklin
(R)

serija:
Midlmar
c
(R)


16:10

serija:
Jezera
(R)


16:10

serija:
Živeti svoj život (R)

17:00

Vesti,Ogl.,Naj III

Vesti,Ogl.,Naj III

Vesti,Ogl.,Naj III

Vesti,Ogl.,Naj III

Vesti,Ogl.,Naj III

17:00

Vesti,Ogl.,Naj II

17:00

Vesti,Ogl.,Naj III

17:10

EPP,M.Oglasi

EPP,M.Oglasi

EPP,M.Oglasi

EPP,M.Oglasi

EPP,M.Oglasi

17:10

EPP,M.Oglasi

17:10

EPP,M.Oglasi

17:20

crt.serija

crt.serija

crt.serija

crt.serija

crt.serija

17:20

Dok.Prog

17:20

Emisija o filmu
(jedne nedelje)/
Film(R)

17:50

Vesti,Ogl.,Naj IV

Vesti,Ogl.,Naj IV

Vesti,Ogl.,Naj IV

Vesti,Ogl.,Naj IV

Vesti,Ogl.,Naj IV

17:50

Vesti,Ogl.,Naj III

17:50

Vesti,Ogl.,Naj IV

18:00

serija:
Dinosaurusi (R)

MRE@A (oko 60 min)

DEBATA (oko 60 min)

Eurolink

Dok.prog.
(do 60 min)

18:00

EPP,M.Oglas
Holiday (BBC)

18:00

FILM

18:30

Dani u nedelji

-

-

Hag-Tribunal

-

18:30

Znanje na poklon

19:00

Vesti,Ogl.

Vesti,Ogl.

Vesti,Ogl.

Vesti,Ogl.

Vesti,Ogl.

19:00

Vesti,Ogl.,Naj IV

19:10

serija:
Korak po korak (prem)

serija:
Korak po korak (prem)

serija:
Korak po korak (prem)

serija:
Korak po korak (prem)

serija:
Korak po korak (prem)

19:10

EPP,M.Oglasi

 

19:10


EPP,M.Oglasi
Ako film zavr
ši

9:30

TV Manijak


Dok.program/F.Fatal (R)

Dok Prog.

Dok Prog.

Dok Prog.

 

19:30

I Breakdown
II Subota`a
III Multivizor
IV De
c.Emis.

19:50

Vesti,Ogled.

20:00

Popularna nauka

Male gradske price

Biznis klub
(svake II srede)

G 17 coše

Stranacka hronika

20:00

Vesti,Ogl.ed.

20:00

VIN MAGAZIN

20:15

EPP,M.Oglasi
Naj V

EPP,M.Oglasi
Naj V

EPP,M.Oglasi
Naj V

EPP,M.Oglasi
Naj.V

EPP,M.Oglasi
Naj V

20:10


Emisija o filmu/
De
cija emisija

 

20:30

Pirot na dlanu

Pirot na dlanu

Pirot na dlanu

Pirot na dlanu

Pirot na dlanu

21:20

EPP,M.Oglasi

EPP,M.Oglasi

EPP,M.Oglasi

EPP,M.Oglasi

EPP,M.Oglasi

21:00


Film

 

21:00

Femme Fatale
( Prem.)

21:30

Sport.Srce

Pricaonica

Autorske - razmena

Da se ja pitam/Emisija o zdravstvu

Autorske -

NA[E

21:30

NBA
UTAKMICA

22:00

Izbori se za Izbor

-

Izbori se za Izbor

Izbori se za Izbor

Izbori se za Izbor

23:00

Vesti,Ogle.

23:00

ANEM

22:30

B92 Specijal

Izbori se za Izbor

Budu}nost i Evropa

NBA Action

Veš Mašina,B92

23:10

serija:
Živeti svoj život
(Prem)

23:00

Vesti,Ogl.

Vesti,Ogl.

Vesti,Ogl.

Vesti,Ogl.

Vesti,Ogl.

23:50

Odjava

23:10

serija:Obecana Zemlja (Prem)

serija: Kameleon (Prem)

serija:
Ju
žni Bruklin
(premijera)

serija:
Midlmarc
(premijera)

serija:
Jezera
(premijera)

 

 

SAT

 

00:00

ODJAVA

ODJAVA

ODJAVA

ODJAVA

NBA UTAKMICA

-

SAT

SAT

SAT

SAT

ANEM

 

PI Canal

Termin

Ponedeljak

Utorak

Sreda

Cetvrtak

Petak

Subota

Nedelja

14:00

Fles

Fles

Fles

Fles

Fles

14:00

Fles

10:00

Fles

14:10

Retrospektiva filmova(R)

Film (R)

TV Drama (R)

Film (R)

Igrana serija (R)

14:05 Film (R)

10:05

Porodicna serija

15:30

Nindza kornjace (R)

Mali oglasi, EPP, Hit dana

Nindza kornjace (R)

Mali oglasi, EPP, Hit dana

Nindza kornjace (R)

15:40 Mali oglasi, EPP, Hit dana

14:15

Fles, mali oglasi, EPP, Hit dana

16:00

Fles

Fles

Fles

Fles

Fles

16:00 Fles

14:30

Film (R)

16:05

Evro fudbal (pregled)/16:30 Putopis

Porodicna serija (R)

Porodicna serija (R)

Porodicna serija (R)

Porodicna serija (R)

16:05 Porodicna serija (R)

16:00

Fles

17:00

Dan u okrugu

Dan u okrugu

Dan u okrugu

Dan u okrugu

Dan u okrugu

17:00

Dan u okrugu

16:05

Nindza kornjace(R)

17:15

Mali oglasi, Hit dana, EPP

Mali oglasi, Hit dana, EPP

Mali oglasi, Hit dana, EPP

Mali oglasi, Hit dana, EPP

Mali oglasi, Hit dana, EPP

17:15

Mali oglasi, Hit dana, EPP

16:30

Putopis

17:30

Serija Opstanak

Serija Opstanak

Serija Opstanak

Serija Opstanak

Serija Opstanak

17:30

Rezervisano vreme

17:00

Fles, Hit dana, Mali oglasi, EPP

18:00

Fles

Fles

Fles

Fles

Fles

18:00

Fles

17:30

Rezervisano vreme

18:05

Tigrov ekran (R)

Fair play (R)

Mega bit (R)

Posle 2000-te (R)

Top press(R)

18:05

Kviz Upitnik

18:00

Fles

19:00

Dan u okrugu

Dan u okrugu

Dan u okrugu

Dan u okrugu

Dan u okrugu

19:00

Dan u okrugu

18:05

Srecna porodica

19:15

Crtani film

Crtani film

Crtani film

Crtani film

Crtani film

19:15

Crtani film

19:00

Fles

19:30

RTS Dnevnik2

RTS Dnevnik2

RTS Dnevnik2

RTS Dnevnik2

RTS Dnevnik2

19:30

RTS Dnevnik2

19:05 Crtani film

20:00

Mali oglasi, EPP, Hit dana

 

Mali oglasi, EPP, Hit dana

Mali oglasi, EPP, Hit dana

Mali oglasi, EPP, Hit dana

Mali oglasi, EPP, Hit dana

20:00

Mali oglasi, EPP, Hit dana

19:30 RTS Dnevnik2

20:30

Nindza kornjace

Nindza kornjace

Nindza kornjace

Nindza kornjace

20:30

Nindza kornjace

20:00

EPP, Hit dana, Maali oglasi

21:00

Najava programa, Dan u okrugu

 

Mega bit

 

Sport (prenos)

Top press

Kviz Upitnik

 

 

21:00

 

 

Sport (prenos)


20:15


M
uzicki portret

21:45

Mali oglasi, EPP, Hit dana

20:30

Nindza kornjace

22:00

Fles, Hit dana, Mali oglasi

22:05

Porodicna serija

22:15 Porodicna serija

Porodicna serija

Porodicna serija

21:00 Tigrov ekran

22:30

Porodicna serija

22:30

EPP

22:00

Fles, Hit dana, EPP, Mali oglasi

23:00

EPP,M.Oglasi, Hit dana

22:35


Film

 

22:15

Retrospektiva najgledanijih filmova

23:05

EPP,M.Oglasi, Hit dana

00:00

Fles

23:10

 

Igrana serija

TV Drama

 

Igrana serija

 

Film

01:00

Odjava

23:25

EPP

23:30

Film

00:00

Dan u okrugu(seca), odjava programa, satelitski program

Dan u okrugu(seca),

Dan u okrugu(seca),

Dan u okrugu(seca),

Dan u okrugu(seca),

00:00

Dan u okrugu(seca),

1:00

ODJAVA

ODJAVA

ODJAVA

ODJAVA

Odjava

01:00 Odjava

-

SAT

SAT

SAT

SAT

SAT